Stylizacje nurtu mody boho-chic.

Samodzielne tworzenie stylizacji w nurcie mody boho-chic, nie jest niczym nadzwyczajnie trudnym, aczkolwiek wymagać będzie podstawowej wiedzy na temat tego nurtu oraz panujących w nim kanonów. Trzeba tutaj zdać sobie sprawę z faktu, iż sam nurt mody damskiej, jakim jest boho-chic, powstał na bazie połączenia hipisowskiej feerii barw, luzu charakterystycznego dla surferów, oraz dodatku elegancji związanej z czasami bohemy. W połączeniu otrzymaliśmy styl boho-chic, który pojawił się w okolicy roku 2004, i szybko zyskał sympatię wielu kobiet, w tym przede wszystkim tych najbardziej znanych z ekranów telewizorów czy też ze scen. Zobaczmy zatem, jak podejść do kwestii tworzenia własnych stylizacji w nurcie boho-chic. Czy jest to w ogóle możliwe?

Boho-chic a nasza szafa.

Każda z nas z całą pewnością posiada liczne elementy odzieży w swojej szafie, które jakoś tak do niczego za bardzo nie pasują. Trzeba tutaj zaznaczyć, iż wiele z tych ubrań może się jak najbardziej nadać do stworzenia własnych kreacji w stylu boho-chic. Należy tutaj przeszukać swoją szafę pod kątem: dżinsowych kurtek, futrzanych kamizelek, luźnych i obszernych spódnic, tak samo luźnych koszul, obszernych torb, czy też szerokich pasków. Tego typu elementy perfekcyjnie sprawdzają się tym nurcie mody, toteż warto je wykorzystać, zanim przejdziemy do kwestii zakupu jakichkolwiek dodatkowych ubrań. Warto tutaj także zwrócić uwagę na guziki w odzieży, które jakby nie patrzeć odgrywają bardzo ważną rolę i potrafią w dość prosty sposób nadać odzieży odpowiedni charakter. Wystarczy odwiedzić dobry sklep z guzikami aby pozyskać nowe i ciekawe guziki, nadające się do wykorzystania przy tworzeniu naszych kreacji boho-chic. Furorę mogą zrobić na przykład guziki utrzymane w nieco orientalnym stylu, które będą stanowić ciekawe tło dla całej kreacji, zresztą tak samo jak elementy biżuterii orientalnej.

Na co zwrócić uwagę tworząc kreacje w stylu boho-chic?

Realizując pomysły tworzenia kreacji w stylu boho-chic, warto pamiętać, iż ciekawa stylizacja boho-chic powinna się jednak czymś wyróżniać na tle pozostałych. Można tutaj sięgnąć na przykład po ciekawe torby Kuchi, które można zakupić w przystępnych cenach w sklepach z modą i biżuterią orientalną (przykładowo w sklepie piekielko.com). Można także sięgnąć po stylowe, orientalne paski do odzieży. Lub po najdroższe z możliwych elementów, czyli stroje etniczne, które z cała pewnością poprze swoją kolorystykę będą idealnie wtapiać się w kanony mody boho-chic. Jednym słowem, trzeba będzie nieco wysilić się na stworzenie dobrej kreacji boho, niemniej jednak zaznaczamy, że z całą pewnością warto to zrobić. Warto tworzyć samodzielnie kreacje w nurcie boho-chic, gdyż będą one na pewno o wiele bardziej oryginalne, niż gdybyśmy zechciały wszystkie ich elementy zakupić w sklepie. Dodatkowym atutem będzie niesłychana radość, która będzie tym większa, im lepsze efekty samodzielnej pracy uda nam się osiągnąć.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: Free Web Space | Thanks to Best CD Rates, Boat Insurance and software download