Jak poderwać chłopaka?

Jak poderwać chłopakaCzęsto zastanawiamy się, dlaczego ciągle jesteśmy same? Wychodzimy do klubów, na dyskoteki, ale i to nie pomaga. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, że poprzez niektóre zachowania możemy wydawać się niedostępne. Czasami dla nas rzeczy błahe i normalne dla płci przeciwnej mogą wydawać się dziwne. Dlatego warto jest zagłębić się w psychikę facetów, poznać ich usposobienie, a także zachowania.

Przede wszystkim mężczyzna jest wzrokowcem, wszystko co postrzega, postrzega obrazami, wiec ładnie ubrana, zgrabna kobieta na pewno przykuje jego uwagę. Po drugie do facetów docierają konkrety, jeżeli np. powiemy: Czy mógłbyś Tomku naprawić kran bo cieknie, a ja nie znam się na tym? On to zrobi i będzie miał jeszcze satysfakcję z tego, że mógł nam pomóc, oraz podbuduje to w pewien sposób jego ego. Sposobów na to jak poderwać chłopaka jest wiele, w głównej mierze to my jako kobiety musimy wiedzieć czego chcemy, aby obrać odpowiedni cel, umożliwiający nam uwiedzenie mężczyzny będącego często w zasięgu ręki.

Nie bójmy się porażek, ponieważ do odważnych świat należy, a każda porażka może nas tylko umocnić i nauczyć czegoś nowego. Jeżeli mężczyzna nie zrobi pierwszego kroku (z różnych przyczyn nam nieznanych) w nawiązaniu znajomości, lub chęci zdobycia nas, zróbmy to my. Podejdźmy do niego i przedstawmy się, jeżeli jesteśmy akurat na dyskotece, żartobliwe i z uśmiechem spytajcie czy nie miałby ochoty postawić wam drinka, bądź zatańczyć w kółku z Tobą i Twoimi przyjaciółmi. Jeżeli zareaguje w sposób jaki oczekujemy, będzie to nasz sukces. Na tym etapie Twój wkład w to jak go poderwać odchodzi w zapomnienie, teraz jego kolej, teraz on musi udowodnić, że jest odpowiednim kandydatem na Twojego potencjalnego partnera.

Mężczyźni nie czują i nie myślą jak kobiety, nie mają również dobrze wykształconej intuicji. Jeżeli nie zauważają Ciebie pomimo wielu godzin spędzonych w łazience przy lustrze, aby wyglądać jak najatrakcyjniej, nie poddawaj się i walcz dalej o swojego wymarzonego mężczyznę. Pamiętaj również, ze nie tylko wygląd zewnętrzny się liczy, ale również wnętrze człowieka, bowiem uroda przemija, a charakter z reguły jest ten sam.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: Free Web Space | Thanks to Best CD Rates, Boat Insurance and software download